ye-logo.v1.2

За несплату житлово-комунальних послуг буде стягуватись пеня

Економіка 2524 2

Нарахування та стягнення пені буде здійснюватися на суму заборгованості, яка утворилася з 1 січня 2011 року, тобто тільки за нові борги

Як повідомлялося, 17 грудня Рада прийняла розроблений Кабміном законопроект про поновлення стягнення пені за прострочення оплати житлово-комунальних послуг з 1 січня 2011 року. Передбачається, що вона (за прострочення оплати) має скласти 0,01% за кожен день прострочення, однак її розмір ще не затверджений. Закон набуде чинності з дня його опублікування.
Кабмін мотивував свою ініціативу тим, що через відсутність санкцій за несплату житлово-комунальних послуг підприємства ЖКГ не мають можливості застосовувати дієві заходи для зменшення заборгованості населення за спожиті послуги.
Кабмін також запевнив, що відновлення пені не вплине на соціально незахищені верстви населення, оскільки вони отримують субсидії і своєчасно розраховуються за спожиті послуги.
Окремим рішенням Рада доручила Кабміну впродовж 1 кварталу 2011 року забезпечити ліквідацію заборгованості із зарплати на підприємствах всіх форм власності і надати відповідну інформацію до парламенту до 1 квітня 2011 (за таке рішення проголосувало 280 депутатів).

 

 


.
 

Коментарі:

Степан 23.12.2010 13:58

В основному не платять розумні. або нехай проводять перерахунки за фактично надані послуги, або нічого не отримають.

Незнайомка 22.12.2010 13:40

Дуже правильно! Скільки можна платити за себе та за других, утримувати ЖКГ на своїх плечах. В основному не платять багаті.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую