ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2019

Шахраї дурять хмельницьких підприємців, представляючись податківцями

Галина МЕЛЬНИК Економіка 1446
Шахраї вигадують нові схеми
Шахраї вигадують нові схеми. Фото: istina-nova.com.ua

Аферисти пропонують представникам бізнесу перерахувати гроші на банківські рахунки.

 З початком весни на Хмельниччині активізувались «податкові» шахраї, які вимагають у підприємців нібито від імені керівництва ДПІ у місті Хмельницькому кошти за не проведення перевірки фінансової діяльності.

Як повідомляють у фіскальній службі області, при цьому аферисти пропонують представникам бізнесу перерахувати гроші на банківські карткові рахунки і навіть залишають контактний номер мобільного телефону. У разі невиконання зазначених вимог зловмисники погрожують підприємцям проблемами у веденні бізнесу та невідкладними податковими перевірками.

У податковій просять бути уважними і не вірити шахраям. Для проведення фактичної перевірки посадові особи контролюючого органу повинні пред’явити направлення на проведення такої перевірки з підписом керівника та скріплене печаткою, копію наказу для проведення перевірки також з підписом керівника та скріплене печаткою, а також службові посвідчення, які зазначені в направленні на проведення перевірки.

У разі отримання інформації про вчинення протиправних дій під виглядом працівників органів фіскальної служби або нібито від їх імені, необхідно звертатись до правоохоронних органів, до Антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» за телефоном (044) 284-00-07, або відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Хмельницькій області за номерами телефонів: 70-17-76; 098-864-30-53.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую