ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині 16 мільйонерів задекларували свої доходи

Економіка 4050
За минулий рік 16 осіб задекларували понад 1 мільйон гривень статків
За минулий рік 16 осіб задекларували понад 1 мільйон гривень статків. Фото: ukr.segodnya.ua

Збагатіли на продажу нерухомості та отримали спадок.

Майже 10 тисяч подолян задекларували 500 мільйонів гривень доходів за минулий рік. Такі дані оприлюднили у фіскальній службі області, за попередніми підсумками деклараційної кампанії, яка завершилась 3 травня.

За минулий рік 16 осіб задекларували понад 1 мільйон гривень статків, загальна сума отриманих ними доходів становить 38 мільйонів гривень. «Задекларовані статки отримано за рахунок продажу нерухомості, здавання майно в оренду та отримання спадщини», - розповіли у фіскальній службі.

За даними декларацій, громадяни мають сплатити 16,7 мільйона гривень податків на доходи та 3,7 мільйона гривень військового збору.

Фіскали відзначають, що найактивніше декларували свої доходи мешканці міста Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Нетішина, Славути, Красилова та Дунаєвець. При цьому найбільші статки подоляни отримали від успадкованого та отриманого в дарунок майна, а це 192 мільйони гривень та від продажу рухомого та нерухомого майна – понад 40 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую