ye-logo.v1.2

У статуправлінні порахували інфляцію

Економіка 2046
Інфляція за 10 місяців становить 10,5 відсотки
Інфляція за 10 місяців становить 10,5 відсотки. Фото: hyser.com.ua

Назвали й продукти, які подорожчали в жовтні.

Індекс споживчих цін на Хмельниччині в жовтні відносно попереднього місяця становив 101%. По Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції) – 101,2%. Такі дані наводять у Головному управлінні статистики в Хмельницькій області.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої, за даним облстатуправління, зросли на 0,5%. Найбільше (на 10,8%) подорожчали яйця. На 6,1–1,3% підвищились ціни на молоко, масло, сметану, сири, кисломолочну продукцію, сало, крупи манні та ячні, рис, пшеничне борошно, макаронні вироби. Водночас знизились ціни на гречані крупи та цукор (на 8,6% та 8,1% відповідно). Крім того, на 3,2–1% подешевшали овочі, фрукти, свинина, м’ясо птиці, риба та продукти з риби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 2%, а саме: на алкогольні напої – на 2,3%, тютюнові вироби – на 1,7%. Одяг і взуття подорожчали на 2,5%, зокрема, взуття – на 3,3%, одяг – на 2,0%.

З початку року індекс споживчих цін по області та Україні становив 111,5%.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую