ye-logo.v1.2
24 Травня, 2019

У 2017 році Хмельниччина збільшила експорт продукції в півтора рази

Катерина ДЯДЮК Економіка 872
Основним партнером стала Польща
Основним партнером стала Польща. Фото: kp.ua

До ЄС товарів надійшло більше, ніж до Росії.

Цьогоріч підприємства Хмельниччини експортували за кордон у півтора рази більше. Як повідоми у Державній фіскальній службі області, сукупна вартість експортованих товарів за 11 місяців поточного року склала 7 мільярдів 116 мільйонів гривень. А це на 51% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

«Найбільше товарів (21% у грошовому еквіваленті) експортовано до Польщі. Товарообіг з цією країною цього року відчутно зріс і продовжує зростати. Примітно, що цьогоріч вперше за багато років експортні операції подільського бізнесу до країн Євросоюзу перевищили вартість відвантажених товарів до Росії. Не дивлячись навіть на те, що загальна вартість експортованих товарів до цієї країни зросла на 40%», – йдеться у повідомленні.

У службі також зазначили, що основними торговими партнерами Хмельниччини при експорті були ще Молдова, Великобританія, Білорусь, Грузія, Кіпр, Чехія, Казахстан, Німеччина та Румунія.

Розширився й список продукції, яку купують у подільських виробників зарубіжні партнери. Це мед, санітарно-технічні вироби, соєві боби, заморожені ягоди, кукурудза, солод, борошно, яйця, насіння льону та гірчиці, соняшникова олія, меблі, килимові вироби, трансформатори, полевошпатна сировина, частини до сталевих котлів, пакети та плівка з полімерів етилену, прокат стальний, лічильники води тощо.

Читайте також: Дегустація під музику: як хмельничани ярмаркували на виставці «Купуй Хмельницьке» (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео