ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

У Хмельницькому забудовник сплатив до бюджету чверть мільйона гривень

Економіка 1363
У Хмельницькому забудовник сплатив до бюджету чверть мільйона гривень
У Хмельницькому забудовник сплатив до бюджету чверть мільйона гривень. Фото: kiev.pravda.com.ua

Цю суму він заборгував місцевому бюджету.

У Хмельницькому замовник будівництва багатоквартирного житлового будинку сплатив чверть мільйона гривень на розвиток інфраструктури обласного центру. Про це повідомляють у прокуратурі області.

"Встановлено, що у 2016 році між Хмельницькою міською радою та приватним підприємством, що виступило замовником будівництва 4-поверхового багатоквартирного житлового будинку, укладено договір про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького", - йдеться в повідомленні.

За цією угодою забудовник зобов’язався до червня 2017 року сплатити до місцевого бюджету 325 тис. Грн. Але товариство знехтувало своїми зобов’язаннями та у визначений угодою строк сплатило лише 90 тисяч гривень.

"З метою захисту інтересів територіальної громади та стягнення коштів, прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами про стягнення боргу та штрафних санкцій", - повідомив Валерій Заяц, керівник Хмельницької місцевої прокуратури.

Як повідомляють правоохоронці, під час судового розгляду позову відповідачем до місцевого бюджету необхідну суму коштів пайової участі сплачено добровільно. Окрім цього, рішенням господарського суду Хмельницької області підприємство зобов’язано сплатити 25 тисяч гривень штрафних санкцій, нарахованих у зв’язку із простроченням термінів виконання зобов’язання.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую