ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

На що витратять десятки мільйонів гривень, які виділили на медицину області

Ангеліна Мовчан Економіка 1276
Медицина цього року, за словами Михайла Загородного, у пріоритеті
Медицина цього року, за словами Михайла Загородного, у пріоритеті. Фото: скрін з відео телеканалу.

Звідки кошти і на що їх витратять розповів голова обласної ради Михайло Загородний.

За словами Михайла Васильовича, цього року фінансування медицини буде у пріоритеті, хоча б тому, що реформа галузі – справа невідворотна. Про це він розповів вчора, в ефірі телеканалу TV7

«Значна сума коштів піде на будівництво, реконструкцію, закупівлю обладнання для Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру. Кошти – із держбюджету, тобто держфонду регіонального розвитку, та з інших джерел. Сумарно – це близько 30 мільйонів гривень», – повідомив голова облради.

Медицина, зазначив він, пріоритетний напрямок тому коштів на цю галузь направлять чимало. Значні суми отримають онкологічний диспансер, госпіталь ветеранів та Хмельницька обласна лікарня на впорядкування і благоустрій території.

«У минулому році ще виготовили проектно-кошторисну документацію на впорядкування і благоустрій території обласної лікарні, де знаходяться чотири комунальні заклади. Загальна сума на ці роботи – 15 мільйонів гривень.  На наступній сесії вже плануємо спрямувати 5 мільйонів. Окрім того на ліки та дорого вартісне обладнання також виділяються кошти», – розповів голова облради.

Зазначимо, що сесія роботу у комісіях депутати вже розпочали, а пленарне засідання сесії обласної ради відбудеться 22 березня цього року.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую