ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Близько 145 тисяч субсидіантів ризикують втратити субсидію

Економіка 2666
Серед усіх боржників, найбільше боргів за споживання блакитного палива мають жителі м. Хмельницького та Хмельницького району
Серед усіх боржників, найбільше боргів за споживання блакитного палива мають жителі м. Хмельницького та Хмельницького району. Фото: glavcom.ua

Про це повідомив директор «Хмельницькгаззбуту».

Хоча субсидію на оплату газу отримують 63% домоволодінь області, станом на 1 квітня цього року подоляни заборгували за спожитий газ 335 млн. гривень, що на 56% більше, аніж станом на 1 квітня минулого року.

«Понад 173 млн. гривень з них заборгували отримувачі субсидії, а це 52% від загальної суми, – розповідає Олександра Панькевич, директор газопостачальної компанії Хмельницької області ТОВ «Хмельницькгаз збут». – Наявність двомісячної заборгованості за будь-який вид комунальних послуг унеможливлює автоматичне призначення субсидії на наступний період. На сьогодні 145 тисяч субсидіантів мають заборгованість за споживання газу та ризикують у наступному періоді втратити субсидію. Минулого року у цей ж період 43% субсидіантів мали на суму у 101 млн. гривень».

Серед усіх боржників, найбільше боргів за споживання блакитного палива мають жителі м. Хмельницького та Хмельницького району (148 млн. гривень), на другому місці жителі м. Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільського району (40млн. гривень).

Варто зазначити, що субсидія на наступний період нараховується управлінням соціального захисту автоматично, але лише якщо заборгованість користувача не перевищує 20 неоподаткованих мінімумів (340 гривень).

Якщо протягом двох місяців з дати інформування управлінням соціального захисту населення про непризначення субсидії споживач документально підтвердить погашення заборгованості, субсидія все ж буде призначена з дати закінчення попередньої субсидії, в іншому випадку – уже з місяця, коли споживач документально підтвердить погашення заборгованості.  

Автор Андрій ЗАВЕРУХА.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую