ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

Хмельницькі антимонопольники оштрафували дві львівські фірми

Економіка 1526
АМКУ не лише оштрафував львівські фірми, а й заборонив брати їм участь у тендерах протягом трьох років
АМКУ не лише оштрафував львівські фірми, а й заборонив брати їм участь у тендерах протягом трьох років. Фото: з архіву

Їх звинуватили в спотворенні результатів торгів.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Компанія «Енергопромгруп» (м. Львів) та ТОВ «Тетра-Агро» (м. Червоноград, Львівська обл.) загалом на 136 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

За повідомленням прес-служби відомства, АМКУ розглянув подання Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. І встановило, що товариства у 2017 році узгодили дії під час проведення Філією «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» ПАТ «Укрзалізниця» процедури відкритих торгів із закупівлі цементу. Переможцем відкритих торгів було визнано ТОВ «Компанія «Енергопромгруп», пропозиція якого була найбільш економічно вигідною, із загальною вартістю понад 6,1 мільйони гривень. Для участі в торгах обидва товариства подали однакові за змістом та оформленням документи.

«Під час проведення аукціону ТОВ «Тетра-Агро» не знижувало цінову пропозицію, хоча мало можливість та ресурс для цього. На момент проведення торгів у наявності придбаний предмет закупівлі не мало, а лише планувало закупити у ПрАТ «Дікергофф Цемент України», - йдеться в повідомленні АМКУ. - ТОВ «Компанія «Енергопромгруп» є торгівельним представником філії «Волинь Цемент» ПАТ «Дікергофф Цемент України». Для підтвердження рівня технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі продукції обидва учасники надали Сертифікати якості, відповідності на цемент, виданих для філії «Волинь-Цемент» ПрАТ «Дікергофф Цемент України». ТОВ «Тетра-Агро» не надало жодної інформації про фактичне наявне обладнання та матеріально-технічну базу. У разі розгляду Замовником тендерної пропозиції ТОВ «Тетра-Агро» на відповідність вимогам тендерної документації торгів вона була б відхилена».

Обидвом фірмам також заборонили брати участь у державних закупівлях протягом трьох років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую