ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Плюс одна тема і майстер-класи – що нового відомо про Форум економічного розвитку

Алла СОБКО Економіка 1526
Ще одна панель, яку додали до програми стосується маркетингу
Ще одна панель, яку додали до програми стосується маркетингу. Фото: автора

Вже за декілька днів у Хмельницькому відбудеться другий форум економічного розвитку.

Як ми повідомляли раніше, відбудеться він 28 вересня і складатиметься із двох частин. Перша частина, за словами заступника міського голови Володимира Гончарука, буде , присвячена створенню відповідних умов ведення бізнесу в Хмельницькому та новим робочим місцям. А друга – практична, яка буде корисною для представників малого, середнього та великого бізнесу.

«У першій частині форуму ми представимо виробників, які відкрили нові виробництва у Хмельницькому. А також представимо результати попереднього форуму і потенційні проекти, які були оголошені минулого року – що вдалося зробити і куди ми будемо рухатися далі. Інша частина практична – знання для бізнесу. Представлені вони будуть на чотирьох панелях різнопланових та тематичних», – зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук.

До трьох уже відомих тематичних панелей організатори додали ще одну – по масштабуванню бізнесу та маркетингу.

«Для участі у цій панелі, вдалося залучити одного із відомих спікерів – Дмитра Розенфельда, який говоритиме про масштабування бізнесу та вихід на нові ринки. Також будемо говорити про маркетологічні дослідження та стратегії», – повідомила начальник відділу економіки Оксана Новодон.

За її словами, ця панель буде корисною для бізнесу, який хоче вийти на новий рівень розвитку.

Варто також зазначити, що під час панелі про туризм організатори запланували майстер-клас для учасників. Але чого саме навчатимуть - тримають поки що у таємниці. 

Нагадаємо, вхід на форум вільний за умови попередньої реєстрації. 

До речі, до місця проведення форуму – колишнього ТК «Європа – курсуватимуть безкоштовні автобуси від міської ради з 8.30.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую