ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

Найбільше товарів бізнесмени Хмельниччини експортують до Польщі та Росії

Даша ПАСТЕРНАК Економіка 1043
Бізнесмени області експортували товарів на майже сім мільйонів гривень
Бізнесмени області експортували товарів на майже сім мільйонів гривень. Фото: capital.ua

Цьогоріч експорт товарів з області збільшився на чверть.

З початку року загальний товарообіг бізнес-спільноти області зріс на 20 відсотків і наразі складає майже 19 мільярдів гривень. Про це повідомляють у фіскальній службі області.

«Вартість експортованих товарів склала 6 мільярдів 882 мільйони гривень, що на 24 відсотки більше, ніж у цей же період минулого року, - пишуть у відомстві. - Вартість імпортованих товарів сягнула 11 мільярдів 767 мільйонів. Це на 18 відсотків більше проти відповідного показника минулого року».

До топ-списку найважливіших експортних партнерів хмельницького бізнесу цьогоріч увійшли Польща (21% від загальної вартості товарів), Росія (14%), Молдова (6%), Великобританія (6%), Об’єднані Арабські Емірати (6%), Узбекистан (4%), Естонія (4%), Румунія (4%), Німеччина (3%).

До Польщі подоляни експортують здебільшого мед, чорницю, меблі, санітарно-технічні вироби, тонколистовий прокат та інше.

«Російська Федерація цьогоріч збільшила закупівлю у підприємств Хмельниччини на третину. Серед експортованих цією країною товарів трансформатори, полевошпатна сировина, килими, поліетиленові пакети, сталеві котли; цукор та інше, - зазначають фіскальники. - Молдова придбала у подолян на третину більше таких товарів, як прокат стальний, солод, яйця пташині, цукор, плівка поліпропіленова, гіпс тощо».

Також додають, британці на 38 відсотків більше закупилися на Хмельниччині борошном, меблями, солодом, гарбузовим насінням, деревиною, чорницею та сантехнічними виробами.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую