ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Найбільше грошей цього року «заробили» міста обласного значення

Ангеліна Мовчан Економіка 1227
У Хмельницькій ОДА кажуть, що надходження зросли майже у всі місцеві бюджети
У Хмельницькій ОДА кажуть, що надходження зросли майже у всі місцеві бюджети

За виключенням Кам’янця-Поділького.

У Хмельницькій ОДА повідомляють, що грошей до місцевих бюджетів надійшло більше, аніж заплановано.

"П’ять міст обласного значення, окрім Кам’янця-Подільського та обласний бюджет забезпечили виконання планових показників доходів загального фонду, затверджених місцевими радами на 9 місяців 2018 року" – йдеться у підсумках соціально-економічного розвитку області за дев'ять місцяв цього року.

Що ж стосується об’єднаних громад, то із 39 лише чотири – Берездівська, Волочиська, Ганнопільська та Маківська – також виконали планові показники.

Загалом, зазначається у документі, до загального фонду місцевих бюджетів надійшло податків, зборів без урахування міжбюджетних трансфертів 107,5% до планових призначень.

Доходи загального фонду місцевих бюджетів області зросли на 25% або на 843,8 млн.грн. у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Найбільш позитивно бюджетна реформа позначилася на містах обласного значення, у яких приріст доходів найбільший – 337,6 млн.грн.

У Хмельницькому дохід до бюджету збільшився на 213,8 мільйонів гривень, у Кам’янці-Подільському на 42,5 млн. грн., Нетішині – 28,4 млн.грн., Старокостянтинові – 22,5 млн.грн., Славуті – 17,9 млн.грн., Шепетівці – 12,4 млн. гривень.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую