ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

На Хмельниччині порахували інфляцію за січень

Олександр НІКІТІН Економіка 1694
Інфляція в січні в Хмельницькій області становила 0,9%
Інфляція в січні в Хмельницькій області становила 0,9%. Фото: baodatviet.vn

Найбільше подорожчали овочі.

Індекс споживчих цін по області та Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) в січні відносно грудня 2018 року становив 100,9% та 101% відповідно. Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Хмельницькій області.

«Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,6%. Найбільше (на 16,5%) подорожчали овочі, зокрема, капуста – на чверть, картопля – на 11%, цибуля, буряк, морква – на 6,2–2,9%. На 4,7–1% підвищились ціни на фрукти, сметану, сіль, хліб, продукти переробки зернових, макаронні вироби, кондитерські вироби з борошна, сало, яловичину, сири. Водночас на 1,5–0,2% подешевшали яйця, свинина, цукор, молоко, рис, кисломолочна продукція», - повідомляють у статуправлінні.

Стали дорожчими і послуги освіти. Зокрема, плата за утримання та виховання дітей у дошкільних закладах збільшилась на 15,3%, отримання середньої освіти – на 7,6%, навчання на курсах іноземної мови – на 6,6%.

Нагадаємо, за офіційними даними, інфляція минулого року на Хмельниччині становила 9,2%.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую