ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Тернопільська фірма виграла тендер на капремонт хмельницького статуправління

Економіка 2489
Капітальний ремонт управління статистики в Хмельницькій області може обійтися в понад 10 мільйонів гривень
Капітальний ремонт управління статистики в Хмельницькій області може обійтися в понад 10 мільйонів гривень. Фото: http://iloveukraine.com.ua/user/839

Ремонт обійдеться у понад десять мільйонів гривень.

Товариство «СК-Рембудреставрація» з Тернополя стало переможцем тендеру на капітальний ремонт основного одинадцятиповерхового приміщення з утепленням фасадів, заміна вікон (на енергозберігаючі), ремонт з утепленням покрівлі Головного управління статистики, що вулиці Героїв Майдану, 36 в Хмельницькому. Відповідне рішення сьогодні, 19 березня, прийняла тендерна комісія, протокол якої оприлюднений на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Як йдеться у тендерній документації, в 2019 році учаснику-переможцю буде доручено виконання обсягу робіт на суму не більше, ніж 5,38 мільйонів гривень у зв’язку з частковим фінансуванням проекту. Решту, за умови повного фінансування, до 2021 року. Крім цього, цитуємо: «строк виконання робіт буде встановлюватись відповідно до кошторисних призначень за проектом Замовника та в подальшому може бути зменшений чи збільшений».

Участь в електронному аукціоні взяли декілька фірм. Найменшу ціну запропонувало хмельницьке ТОВ «Фасад Альянс» 9 мільйонів 939 тисяч та 990 гривень. Але цю пропозицію відхилили, оскільки вона «не відповідає тендерній документації». Відхили з таких причин і пропозицію й хмельницького ПП «Стандарт-Інвест», яке запропонувало ціну на 10 гривень більшу, ніж «Фасад Альянс». Наступну найнижчу ціну запропонувала столична фірма «Багор» - 9 мільйонів 950 тисяч гривень. Але й цю пропозицію відхили, оскільки кияни не надали усіх необхідних документів.

А тому тендерний комітет визнав переможцем ТОВ «СК-Рембудреставрація», яке запропонувала провести роботи за 10 мільйонів 187 тисяч гривень (очікувана варітість замовлення становила майже 11 мільйонів гривень). Це товариство зі статутним фондом 50 тисяч гривень зареєстровано в Теронополі. Його власником є тернополянин Павло Суслов.

За даними аналітичної системи «YouControl», ТОВ «СК-Рембудреставрація» бере участь у державних тендерах із 2016 року. Саме тоді ця фірма отримала підрядів на Тернопільщині на суму понад 20 мільйонів гривень. У 2017 році – на 10 мільйонів. Але тернополяни «зайшли» тоді й на Хмельниччину. Виграли два тендери на капремонт утеплення перекриття спортивного Писарівської школи в Волочсиькому районі (на 21 та 129 тисяч гривень).
Минулого року «СК-Рембудреставрація» отримало держзамовлень на понад 27 мільйонів гривень. Усі вони в Тернопільській області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую