ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Експорт товарів із Хмельниччини на європейські ринки зростає

Економіка 1520
Найвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Нідерландів, Іспанії, Німеччини, Польщі, Румунії, Італії
Найвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Нідерландів, Іспанії, Німеччини, Польщі, Румунії, Італії. Фото: business.ua

Зовнішньоторговельні операції область підтримує із бізнес-партнерами з 92 країн світу.

За даними Головного управління статистики в Хмельницькій області, у січні 2019 року обсяги експорту товарів з Хмельниччини до інших країн склав 47,8 мільйона доларів, тоді як імпорт - 25,6 мільйона доларів. Порівняно з січнем минулого року експорт збільшився на 10,6 відсотка, а імпорт, навпаки, зменшився на 10,7 відсотка.

Зазначається, що зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами з 92 країн світу. Зокрема, обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу також збільшився порівняно з січнем 2018-го - на 39,1 відсотка та становив 68,2 відсотка від загального обсягу експорту.

За дланими статистики, найвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Нідерландів, Іспанії, Німеччини, Польщі, Румунії, Італії. Серед інших країн світу найбільше товарів подоляни експортували до Єгипту, Ізраїлю, Марокко.

В управлінні статистики кажуть, що у загальному обсязі експорту товарів зріс попит на зернові культури, овочі, жири та олії, чорний метал та вироби з ньго. Натомість зменшилась частка електричних машин, насіння і плодів олійних рослин, пластмас, полімерних матеріалів та продукцiї борошномельно-круп'яної промисловості.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую