ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Антинопомольники внесли до «чорного списку тендерів» дві фірми

Економіка 1400
Київську та харківську фірма, на думку АМКУ, узгодили свої тендерні пропозиції, чим порушили закон
Київську та харківську фірма, на думку АМКУ, узгодили свої тендерні пропозиції, чим порушили закон. Фото: shutterstock.com

Крім цього, ще й оштрафували.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Аметрін ФК» (Київ) та ТОВ «Своя аптека» (м. Харків) на 17 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Відділення встановило, що товариства у 2017 році узгодили дії під час проведення Відокремленим підрозділом «Хмельницька АЕС» Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» процедури відкритих торгів із закупівлі аптечок та медикаментів для їх поповнення, - повідомили в АМКУ. - Переможцем відкритих торгів було визнано ТОВ «Аметрін ФК». Вартість предмету закупівлі склала більше 56 тисяч гривень. Товариства подали ідентично оформлені документи, в один день завантажили свої пропозиції на один електронний майданчик, використовуючи одну IP-адресу. Протягом трьох етапів електронного аукціону відповідачі не змінювали свої цінові пропозиції, залишаючи незмінною первинну пропозицію. У період підготовки і участі у торгах товариства були пов’язані між собою діловими та господарськими відносинами».

ТОВ «Аметрін ФК» та ТОВ «Своя аптека», на думку АМКУ, діяли не самостійно, а узгоджували свої дії та не змагалися між собою, що є обов'язковою умовою участі у конкурентних процедурах закупівлі за Законом України «Про публічні закупівлі».

Відтак ТОВ «Аметрін ФК» та ТОВ «Своя аптека» заборонили брати участь у публічних закупівлях протягом 3 років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую