ye-logo.v1.2
17 Січня, 2020

На Ярмолинеччині хочуть збудувати завод з переробки корисних копалин

Ірина ОЛІЙНИК Економіка 2515
Робочий проект кар'єру з видобутку сировини пройшов державну експертизу
Робочий проект кар'єру з видобутку сировини пройшов державну експертизу. Фото: solobkovecka.gromada.org.ua

Інвесторів поки шукають.

Завод з преробки глауконітових пісків хочуть збудувати на території Солобковецької об'єднаної територіальної громади Ярмолинецького району.

Як зазначають на сайті ОТГ, передбачається виробництво екосорбенту та мінерального добрива глауконіту з річною потужністю переробки 50 тисяч тонн сировини. Проект передбачає експлуатацію рудовища в селі Круті Броди площею 1,63 гектара та будівництво заводу в селі Солобківці площею 1 гектар. Наразі уже розроблений та пройшов державну експертизу робочий проект кар'єру з видобутку сировини. Також уже є наявний бізнес-план будівництва. Інвесторів поки шукають.

В об'єднаній територіальній громаді кажуть, що на родовище глауконітових пісків нещодавно натрапили і в Солобківцях. Це сталося під час нового будівництва артезіанської свердловини в південній околиці села. Там бурильники наткнулися на шар глауконітових пісків на глибині 14 метрів від поверхні грунту.

Глауконіт - природний мінерал. Його застосовують для виготовлення мінеральних масел та фарб, відбілювачів, як сорбент, для виробництва декоративного бетону і цементу, в скляній промисловості. А також глауконіт використовують як мінеральне добриво, яке має велику агрохімічну ефективність.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую