ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

Куди й що експортує хмельницький бізнес

Андрій ЯЩИШЕН Економіка 2066
У першому кварталі 2019 року вартість експортованих товарів, вироблених на Хмельниччині, склала 1,9 мільярди гривень
У першому кварталі 2019 року вартість експортованих товарів, вироблених на Хмельниччині, склала 1,9 мільярди гривень. Фото: galinfo.com.ua

В топ-п’ятірку торгових партнерів обласної бізнес-спільноти увійшла Росія.

 У першому кварталі 2019 року вартість експортованих товарів, вироблених на Хмельниччині, склала 1,9 мільярда гривень. Також за цей час Хмельницька митниця оформила 4 тисячі 218 експортних декларацій.

За інформацією Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, у топ-п’ятірку основних торгових партнерів краю увійшли Польща, Об’єднані Арабські Емірати, Німеччина, Молдова і Росія. Загальна вартість експортованих до цих країн товарів склала понад один мільярд гривень. Це становить половину вартості товарів, які підприємства області продали за кордон.

До переліку найчастіше експортованих з Хмельниччини товарів увійшли сталевий і тонколистовий прокат, санітарно-технічні вироби, сплав алюмінію, дерев’яні меблі, польовошпатова сировина, килимові вироби, сталеві котли, вершкове масло, соняшникова олія, пшеничне борошно, світлий солод, мед.

«Наразі спостерігаємо сталу тенденцію експорту товарів вітчизняного виробника. Це безумовно має позитивний вплив на розвиток регіону, адже саме експорт забезпечує валютні надходження для країни», — зазначив виконувач обов’язків заступника начальника Хмельницької митниці ДФС Олег Лазунін.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую