ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Малий бізнес Хмельниччини збільшив внески у місцеві бюджети

Економіка 1766
Найбільше надходжень єдиного податку забезпечили фізичні особи-підприємці
Найбільше надходжень єдиного податку забезпечили фізичні особи-підприємці. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Податкові надходження від підприємців зросли майже на 15 відсотків.

 З початку цього року обласні підприємці, які працюють за спрощеною системою оподаткування, відрахували до місцевих бюджетів 400 мільйонів гривень єдиного податку. Це на майже 15 відсотків більше, ніж аналогічного періоду 2018-го.

За інформацією прес-служби Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, таким чином малий бізнес перерахував до місцевих скарбниць на 60 мільйонів гривень більше, ніж аналогічного періоду минулого року. Найбільше надходжень єдиного податку забезпечили фізичні особи-підприємці. Вони сплатили 250 мільйонів гривень.

Також до місцевих бюджетів понад 50 мільйонів гривень сплатили юридичні особи. Сільгоспвиробники — майже 100 мільйонів гривень.

Загалом на Хмельниччині використовують спрощену систему оподаткування понад 40 тисяч ФОПів і понад 6 тисяч — юридичних осіб.

«Малий бізнес регіону впродовж останніх років демонструє показники сталого та впевненого зростання. Завдяки сумлінню підприємливих подолян, які забезпечують роботою себе та дають роботу іншим, ми спостерігаємо наповнення місцевих бюджетів реальними коштами», — зазначила заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.

Читайте також: Ціни на продукти: що за місяць здорожчало на Хмельниччині

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую