ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

На Хмельниччині підприємства досі мають борги зі заробітної плати

Економіка 1584
Заборгованість в області зменшилася на 6 мільйонів 75 тисяч гривень
Заборгованість в області зменшилася на 6 мільйонів 75 тисяч гривень. Фото: ілюстративне ua.news

В області залишається 17 підприємств-боржників.

З початку року борг зі заробітної плати в області зменшився на шість мільйонів 75 тисяч гривень. Про це повідомили під час засідання комісії з питань виплати заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при облдержадміністрації.

За інформацією прес-служби Хмельницької облдержадміністрації, наразі сума боргу на Хмельниччині є однією із найнижчих серед регіонів України. З початку року її вдалося скоротити на шість мільйонів 75 тисяч гривень. Зокрема, заборгованість зменшилася на Державному підприємстві «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки», що у Кам’янці-Подільському, на чотири мільйони 595 тисяч гривень і на ПАТ «Полонський гірничий комбінат» на 425 тисяч гривень.

«Наразі в області залишається 17 підприємств-боржників. Їх загальна заборгованість з виплат зарплатні становить 7,2 мільйона гривень. Серед них є три економічно активних підприємства з боргом 1,9 мільйона гривень, 12 підприємств-банкрутів — 4,7 мільйона гривень та два економічно неактивних підприємства — 602 тисячі гривень», — повідомляють в облдержадміністрації.

Наприклад, виявлено збільшення заборгованості в агропромисловому закритому акціонерному товаристві «Вікторія» (Старокостянтинівський район). Справа про його банкрутство триває ще з 2010 року. Не менш проблемною є ситуація з ПрАТ «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс». У нього досі тривають судові засідання щодо майнових прав на підприємство. Так, 17 липня має відбутися слухання справи у Верховному суді України. Представники Шепетівської міської влади вважають, що лише після його завершення можна буде робити якісь кроки.

Читайте також: Зарплати на Хмельниччині: хто найбільше заробляє

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую