ye-logo.v1.2

Уряд затвердив хмельницькі підприємства, які не можна приватизувати

Економіка 4513
Урядовці вважають, що хмельницький «Новатор» не можна приватизувати
Урядовці вважають, що хмельницький «Новатор» не можна приватизувати. Фото: wikimapia.org

Від їх діяльності залежить національна безпека України.

Вчора, 15 січня, Кабмін затвердив перелік стратегічних підприємств країни, які не можна приватизувати. Про це у своєму телеграм каналі повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. До їх списку увійшли й держпідприємства, які працюють на території Хмельницької області.

«Приватизації не підлягатимуть державні підприємства, які забезпечують енергетичну незалежність та обороноздатність держави, є природними монополіями та мають критично важливе значення для суспільства, — пише Олексій Гончарук. — Крім того, ми посилимо контроль за користуванням майном та ефективним управлінням стратегічних підприємств».

Також прем’єр зазначив, що погодженні урядом підприємства увійшли у законопроєкт, який ще має розглянути та схвалити Верховна Рада України. Їх список опублікований у додатку до Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації», за який голосуватимуть нардепи.

До цього переліку увійшло чотири підприємства, які працюють на теренах Хмельниччини. Усі вони входять у державний концерн «Укроборонпром». Серед них:

  1. Державне підприємство «Новатор», яке розташоване у Хмельницькому. До сфери його діяльності входять виробництво бортового радіоелектронного, радіолокаційного, радіонавігаційного й іншого обладнання для авіаційної та аерокосмічної галузей;
  2. Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод», яке розташоване у Шепетівці. До сфери його діяльності входять ремонт ракетно-артилерійського озброєння, технічне обслуговування та ремонт базових шасі, виготовлення нестандартного технологічного обладнання, контрольно-перевірочних і випробувальних стендів, а також виготовлення запасних частин, інструменту та приладдя для ракетно-артилерійського озброєння;
  3. Державне підприємство «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки», яке розташоване у Кам’янці-Подільському. До сфери його діяльності входять виробництво автономного артилерійського озброєння, а також запасних частин і укомплектування;
  4. Державне підприємство «Красилівський агрегатний завод», який розташований у Красилові. До сфери його діяльності входять виготовлення авіаційного обладнання.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Кабмін передав на приватизацію 76 державних підприємств. До переліку увійшло десять держпідприємств Хмельниччини, серед яких є два кар’єри — Закупнянський та Нігинський.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую