ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Хмельницькі антимонопольники рекомендували нафтотрейдерам не завищувати ціни на бензин

Економіка 1105 1
Причиною таких дій антимонопольників стало світове падіння гуртових цін на нафту
Причиною таких дій антимонопольників стало світове падіння гуртових цін на нафту. Фото: ілюстративне pixabay.com

Такі рекомендації отримали четверо найбільших регіональних суб’єктів господарювання.

Про це сьогодні, 15 квітня, повідомила пресслужба Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

За її інформацією, обласне відділення Антимонопольного комітету рекомендувало чотирьом регіональним нафтотрейдерам, які займаються на Хмельниччині роздрібною торгівлею світлими нафтопродуктами, «утриматися від встановлення цін, які перевищують їх економічно обґрунтований рівень». Причиною таких дій антимонопольників стало світове падіння гуртових цін на нафту у березні цього року. Воно склало 38 відсотків. Проте це лише частково вплинуло на вартість бензину та дизельного пального на території Хмельницької області. Так, на автозаправних станціях у квітні вартість пального знизилася на п’ять відсотків.

«За відсутності об’єктивних причин для такого стримування цін, дії регіональних операторів ринку можуть містити ознаки порушень законодавства про захист економічної конкуренції», — зазначають в Антимонопольному комітеті.

Щоб не допустити дестабілізацію ситуації на ринку нафтопродуктів і зменшити наслідки негативного коливання цін, територіальне відділення рекомендувало найбільшим регіональним учасникам ринку здійснити заходи, спрямовані на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. Тобто утриматися від необґрунтованого завищення цін. Такі рекомендації отримали ТОВ «Наваро-М, ТОВ «Айвор», ПМВКП «ЛАН» та ТОВ «Подільське».

«Про результати розгляду рекомендацій учасники ринків мають проінформувати територіальне відділення у п’ятиденний термін», — зазначає пресслужба обласного Антимонопольного комітету.

Читайте також: Антимонопольники дали аптекам та супермаркетам рекомендації

Коментарі:

Віталій Українець 15.04.2020 18:02

антимонопольщики то дармоїд!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую