ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Антимонопольники дали аптекам та супермаркетам рекомендації

Офіціоз 1318 1
В АМКУ рекомендують безпідставно не підвищувати ціни
В АМКУ рекомендують безпідставно не підвищувати ціни. Фото: Надії Свінціцької

Щоб безпідставно не підвищували ціни.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 44 регіональним аптечним закладам та 3 торгівельним мережам утриматися від безпідставного підвищення цін та створення штучного дефіциту. Про це повідомили в пресслужбі відомства.

«В умовах проведення заходів для запобігання поширенню на території Хмельницької області коронавірусу COVID-19 Відділення здійснює контроль за ціновою поведінкою суб’єктів господарювання на товарних ринках роздрібної торгівлі фармацевтичними товарами, виробами медичного призначення та продуктами харчування, - йдеться в повідомленні. - Здійснюється щоденний моніторинг цін на товари медичного призначення, зокрема: засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби для рук, захисні дихальні маски, рукавички, дезінфікуючі засоби для проведення дезінфекції приміщень/транспорту, та противірусні препарати, а також на продукти харчування: хліб, цукор, крупу рисову, крупу гречану, борошно, м’ясо, яйця, молоко, масло вершкове, олію соняшникову. Ажіотажний попит на зазначені товари може призвести до одночасного необґрунтованого підвищення торгівельними мережами цін на такі товари з метою отримання додаткового прибутку».

Щоб запобігти вчиненню порушень законодавства про захист економічної конкуренції, Адміністративна колегія обласного відділення АМКУ, внесла обов’язкові для розгляду рекомендації аптечним та торгівельним установам про здійснення заходів з утримання від встановлення роздрібних цін на товари медичного призначення та продукти харчування, які перевищують економічно обґрунтований їх рівень. Про результати розгляду рекомендацій учасники ринків мають проінформувати антимонопольників у п’ятиденний строк.

Коментарі:

Я 24.03.2020 17:25

Супермаркет АТБ почав накручувати ціни, на деякі товари ціна виросла до 30% за два дні, притягнути олігархоту до відповідальності ,за те що в скрутні часи наживається.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую