ye-logo.v1.2

Туристичний збір поповнив бюджети Хмельниччини на понад пів мільйона гривень

Економіка 1059
Лідером у туристичній галузі традиційно залишається місто Кам‘янець-Подільський
Лідером у туристичній галузі традиційно залишається місто Кам‘янець-Подільський. Фото: з архіву

Лідером у туристичній галузі залишається місто Кам‘янець-Подільський.

Платники податків Хмельниччини, які здійснюють діяльність у туристичній сфері, впродовж першого півріччя 2020 року перерахували до місцевих бюджетів краю 640 тисяч гривень туристичного збору. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби у Хмельницькій області.

«Зокрема, фізичні особи-підприємці поповнили місцеві бюджети на 329 тисяч гривень, а юридичні особи - на 311 тисяч гривень», - йдеться у повідомлення.

Зазначають, що лідером у туристичній галузі традиційно залишається місто Кам‘янець-Подільський, також за рахунок мандрівників поповнюються місцеві бюджети у місті Хмельницькому, Городоцькому, Славутському та Шепетівському районах.

За висновком фахівців ДПС, позитивна динаміка в оподаткуванні туристичним збором стала можливою з активізацією діяльності суб‘єктів господарювання даної галузі після тривалого затишшя, спричиненого коронавіросною кризою.

Водночас податківці нагадують, що ставка туристичного збору встановлюється рішенням органу місцевого самоврядування за кожну добу тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) у розмірі до 0,5 відсотка мінімальної заробітної плати – для внутрішнього туризму та до 5 відсотків мінімальної заробітної плати – для в'їзного.

Читайте також: За пів року жителі Хмельниччини сплатили до держбюджету понад два мільярди гривень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую