ye-logo.v1.2

На Хмельниччині селяни перестали здавати молоко, оголосивши бойкот

Економіка 1980
Фото: Головне територіальне управілння юстиції у Хмельницькій області

Люди намагаються довести, що здатні відстоювати свої права і захищати себе від тих, хто наживається на їх важкій праці.

Зокрема, за повідомленням прес-служби обласної організації ВО «Свобода», в Теофіпольському районі молочну мафію бойкотують близько двадцяти сіл. В деяких селах місцеві посадовці намагаються залякувати людей. Однак ці спроби результату немають. Селяни також повідомляють про те, що молоковози приїжджають до них після 22.00 і пропонують значно вищу ціну.

Селяни Полонщини також бойкотують здачу молока за мізерними цінами. Під час бойкоту молокозаготівельники збирали менше 30% від зазвичай отримуваних об’ємів молока. Найкраще акцію підтримали в Котелянці, Бражинцях, Кустівцях, Березній, Новоселиці, Новолабуні. Представники молокозаготівельних організацій запанікували і проводять об’їзди сіл. Селянам, як стверджують «свободівці» погрожують, що взагалі перестануть приймати молоко. Кажуть що будуть заготовляти його в менш «бунтівливих» районах. Та люди не зважають на провокативні заяви і налаштовані довести молочний бойкот до переможного завершення.

Активно триває бойкот у Красилівському районі. Тут частково не здавали молоко в усіх селах району. 16 сіл впродовж трьох останніх днів не здали молокопереробникам жодної літри молока. Найактивніше бойкотували у селах Грицики, Зозулинці, Зелений Гай, Манівці, Орлинці, Волиця, Дружне, Заставки, Ледянка, Кульчини, Кульчинки, Корчівка, Котюрженці, Мала Клітна, Терешки, Чепелівка. У двох селах Грицики та Котюрженці селяни перекрили дорогу до села і не пустили молоковози. У решті сіл бойкот носив частковий характер.

Більше половини населених пунктів не здають молока у Чемеровецькому районі. В селі Сокиринці селяни зібралися навпроти сільської ради з відрами з молоком, та показово виливали перед порогом, вказуючи на те, що краще виляти, ніж здавати за безцінь.
Долучилися до загальнообласної акції і мешканці Волочиського району. На разі є інформація про повний або частковий бойкот з більш, ніж дві третіх сіл. Селяни повідомляють про активний бойкот в селах: Чухелі, Яхівці, Лунки, Лучківці, Ожигівці, Гарнишівка, Копачівка, Маначин.

Активно триває бойкот у Кам’янець-Подільському районі. Тут не здають молоко щонайменше 15 сіл. У Славутському районі відбулися сходини сіл Голиків, Нараївки, Довжок, Дідової Гори, Селичіва, Гориці. Вимога: негайно підвищити закупівельні ціни на молоко. Бойкотують «молочну мафию» в Ярмолинецькому районі. Третій день не здають молоко у Косогірці, Соснівці, Москалівці, Кадиївцях та інших. Селяни повідомляють про залякування. В Деражнянському районі бойкотують більш, ніж у половині сіл. Найактивніші: Кальня, Черешня, Нижня Теперівка, Зіньківці. Частина сіл долучилася до бойкоту на 70-80%. У Новоушицькому районі бойкот триває у понад 10 селах. Найбільш активні: Івахнівці, Мала Ширка, Пижівка. Не здають молока заготівельникам і у Віньковецькому районі. На разі є інформація з 10 сіл.

В Ізяславському районі бойкотує більше половини населених пунктів. У Летичівському районі інформація про бойкот надходить від селян з Головчинець, Шрубкова, Суслівець, Требухівець, Лисогірки, Ставниці.Активно проходить бойкот у Старосинявському районі. Тут не здають молока усі великі села. Найактивніші: Адампіль, Паплинці, Пилявка, Липки, Нова Синявка, Харківці.
До бойкоту також долучилося близько половини сіл Шепетівського, Старокостянтинівського районів. Бойкотують також і Дунаєвецькому, Городоцькому, Чемеровецькому, Хмельницькому районах.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую