ye-logo.v1.2

«Купуй Хмельницьке»: у супермаркетах маркуватимуть продукцію виготовлену на території області

Економіка 1741
Продукти маркуватимуть
Продукти маркуватимуть "Купуй Хмельницьке". Фото: pixabay.com

Для її реалізації розроблять онлайн-платформу.

У торговельних мережах області будуть маркувати товари, які створені на Хмельниччині, наліпкою «Купуй Хмельницьке». Як повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет під час брифінгу, таку ініціативу запроваджують аби підтримати місцевих підприємців.

«Наразі триває реалізація проєкту «Купуй Хмельницьке», який здійснюється в партнерстві з Хмельницькою міською радою. За липень було проведено переговорили із великою кількість торговельних мереж в області. Наразі здійснюється виготовлення відповідних маркувань для продукції, яка створюється на території Хмельниччини, і саме в цих мережах продукти будуть позначені відповідними наліпками. Таким чином, мешканці розумітимуть що є і що продукується хмельничанами», - зазначив Дмитро Габінет.

За його словами, загалом в регіоні виготовляється великий обсяг продукції, але мало хто про то знає. Тому ще однією ініціативою стало створення електронної онлайн-платформи для її реалізації. Оскільки асортимент великий, вирішили організувати все таким чином.

«Хочеться, щоб не тільки хмельничани знали про товари, виготовленні в області, а й люди у сусідніх областях і, навіть, державах», - відзначив очільник області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую