ye-logo.v1.2

Хмельницький очолив рейтинг конкурентоспроможності міст України

Економіка 1880
Місто Хмельницький посіло перше місце в дослідженні з вимірювання «Індексу конкурентоспроможності міст України»
Місто Хмельницький посіло перше місце в дослідженні з вимірювання «Індексу конкурентоспроможності міст України» . Фото: з архіву

Такі результати дослідження Міжнародної організації USAID та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

10 вересня в Києві оприлюднили «Індекс конкурентоспроможності міст України 2019/2020 років». Це комбінований аналітичний інструмент для оцінювання бізнес-клімату у місті. Дослідження Міжнародної організації USAID та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій проводили в усіх обласних центрах та Києві.

Згідно індексу, Хмельницький набрав 72,96 бали зі 100 та очолив рейтинг, випередивши Івано-Франківськ (2 місце), Львів (3 місце) та інші міста. Для визначення індексу опитали 5 115 суб'єктів підприємницької діяльності та опрацювали статистичні дані, офіційні документи тощо. Про це сьогодні під час презентації дослідження розповіла Оксана Кузяків, виконавча директорка Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Хмельницький набрав більшу кількість балів у різних компонентах дослідження: «Доступ до публічного майна», «Прозорість та відкритість даних», «Неформальні платежі та відсутність корупції», «Лідерство міської влади». Посів третє місце за компонентом «Податки та збори» та «Ресурси для розвитку».

Як раніше повідомляв «Український кризовий меіда-центр», це перше дослідження міст за Індексом конкурентоспроможності. «Цей індекс допоможе бізнесу донести своє бачення, як покращити умови ведення бізнесу у конкретному місті. Для інвесторів він може слугувати своєрідним дороговказом. Для міської влади та громадського середовища – практичним інструментом, щоб визначити, на які сфери потрібно звернути увагу. Перевага індексу – що він сфокусований саме на муніципалітетах, і в контексті децентралізаційних процесів має безумовну перевагу перед дослідженнями, які проводяться у регіональному або національному розрізі», – перед стартом дослідження казав Арсеній Положій, радник з питань регіональної конкурентноспроможності програми USAID «Конкурентоспроможна економіки України».

Читайте також: Хмельничанам безкоштовно покажуть «джазові» фільми

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую