ye-logo.v1.2

«Кому потрібні наші огірки»? –

Економіка 4845
Фото: Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

запитує відомий в Хмельницькій області бізнесмен Іван Рудик

«Побачивши повідомлення в пресі, що наша область продаватиме квашені огірки в Ірак, одразу ж зацікавився, - каже голова ВАТ «Проскурів» Іван Рудик. – Обласна адміністрація, як мені здалося, зробила добру справу, домовившись з цією азійською країною про поставку огірків. Навіть ціну назвали. Мене, як людину, яка все життя займається виробництвом та овочівництвом, це заінтригувало. Тому одразу ж заквасив 200 тонн огірків». Опустивши «товар» на дно озера (кажуть, огірки так краще зберігаються), Іван Леонтійович почав очікувати на покупців. «Але, на жаль, я й досі не знаю, кому продати ці огірки, - каже пан Рудик. – Хто покупець? Які вимоги держави, котра, наче, хоче їх придбати? Може, домовленість з Іраком – це якась провокація чи відволікання людей від проблем? Я вже нічого не розумію. Мабуть, експортом та імпортом повинні займатися спеціалісти. І, якщо правда те, про що говорили по телебаченню та писали в газетах, то повинна бути відповідна програма. Підприємці мають тоді знати, які саме огірки потрібні Іраку, які технічні умови, які вимоги тощо. Врешті-решт, хто їх купує та хто їх туди відправляє. Я до цього часу так і не дізнався про це».

Поки огірки «квасяться», Іван Рудик порівнює все з іншими країнами. «Має ж бути визначена конкретна посадова особа, яка веде цей проект, - продовжує Іван Леонтійович. – І всі мають знати, до кого звертатися. А нині хто знає, як Іраку продати квашені огірки? Жоден мій знайомий підприємець не знає! Тому буду сам шукати, куди подіти ці нещасні огірки. А може свиней буду ними годувати».

Нагадаємо, у квітні заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід Гураль заявив, що азійська країна вийшла з пропозиціями щодо закупівлі квашених огірків у необмеженій кількості. «В Іраку півлітрова банка цього продукту коштує 5 доларів. І вони готові хоч зараз провести розрахунки», - зазначив тоді Леонід Андрійович.
Водночас, він висловив занепокоєння, що Хмельницька область втратила можливість виробництва квашених огірків, а тому адміністрація веде переговори про відновлення їх виробництва на базі Дунаєвецького консервного заводу.
 

Коментарі:

Віктор 27.05.2011 15:42

Ха-ха-ха... ступили! «Кому потрібні наші огірки»? та нікому

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую