ye-logo.v1.2

Молочна продукція та агропромисловий парк: громади Хмельниччини перемогли на конкурсі регіонального розвитку

Економіка 716
Проєкт Городоцької громади спрямований на підтримку кооперативного руху з виробництва молочної продукції
Проєкт Городоцької громади спрямований на підтримку кооперативного руху з виробництва молочної продукції. Фото: ілюстративне pixabay.com

Таким чином Шепетівка та Городок у наступному році можуть отримати фінансування для втілення своїх проєктів.

Днями у Міністерстві розвитку громад та територій визначили переможців конкурсу проєктів регіонального розвитку. Загалом було відібрано 56 подібних проєктів з різних громад України. Їх будуть рекомендувати для фінансування у 2021 році за кошти державного бюджету, отримані від Європейського Союзу. У списку переможців конкурсу опинилися й дві громади Хмельниччини. Про це повідомили у пресслужбі Мінрегіону.

Отож, на цьогорічному конкурсі перемогло три проєкти з Хмельницької області. Два з них подала Шепетівська міська рада, а інший — Городоцька міська рада.

Перший проєкт Шепетівської громади переміг у програмі «Інноваційна економіка та інвестиції». Він стосується створення у місті агропромислового парку. Його мета полягає у підвищені інвестиційної привабливості та економічного потенціалу громади. Для цього у Шепетівці мають створити та облаштувати ділянку для залучення інвестицій у місцеве аграрне виробництво. На реалізацію такого задуму міській раді заплановано виділити з державної скарбниці 21 мільйон гривень.

Наступний проєкт цієї ж громади називається «Нова Шепетівка: від планів до дії!». Він переміг у конкурсі за програмою «Підтримка розвитку депресивних територій». Його загальна вартість склала 7 мільйонів 162 тисячі гривень. З цієї суми у Мінрегіоні погодили виділити 6 мільйонів 66 тисяч гривень. За ці кошти заплановано виявити пріоритетні проблеми для місцевих жителів, створити новий публічний простір шляхом облаштування частини парку та покращити місцеву екологію.

Натомість проєкт Городоцької громади переміг за програмою «Сільський розвиток». Він стосується підтримки кооперативного руху територіальній громаді. Для цього заплановано збудувати цех з переробки молока та виготовлення молочної продукції. Крім того, він передбачає створення нового сільськогосподарського кооперативу та бренду для власної продукції. Вартість цього проєкту становить 15 мільйонів 494 тисячі 409 гривень. З цієї суми у Мінрегіоні погодили профінансувати 12 мільйонів 795 тисяч 937 гривень.

Читайте також: АТ «Хмельницькгаз» оштрафували за зловживання монопольним становищем

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую