ye-logo.v1.2

Мільйонні статки задекларували сім мешканців області

Економіка 1380
Податківці Хмельниччини підбили перші результати деклараційної кампанії 2021 року
Податківці Хмельниччини підбили перші результати деклараційної кампанії 2021 року. Фото: pixabay.com

Деклараційна кампанія триває до 1 травня.

З початку року триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році. Як повідомляють у пресслужбі Державної податкової служби у Хмельницькій області, протягом січня-лютого 2021 року до територіальних підрозділів жителів краю подали 880 декларацій про майновий стан і доходи та  задекларовано доходів на загальну суму майже 100 мільйонів гривень.

«Ці громадяни з отриманих доходів мають сплатити 4,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 700 тисяч військового збору. Найчастіше статки декларанти отримували від успадкованого чи отриманого у дар майна та від продажу рухомого та нерухомого майна, отримання додаткового блага», - йдеться у повідомленні.

Податківці додають, що наразі доходи у сумі понад 1 мільйон гривень задекларували семеро жителів Хмельниччини,  які проживають у місті Хмельницькому, Городку, Дунаївцях, Кам’янці-Подільському та Старокостянтинові. Згідно з поданими деклараціями, громадяни-мільйонери задекларували в основному такі найбільші види доходів, як: заробітна плата, продаж майна, спадщина, дарування, інвестиційний прибуток, іноземні доходи, оренда майна.

Нагадаємо, що громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право подати декларацію за 2020 рік до 1 травня 2021 року. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у деклараціях, мають бути сплачені до 2 серпня 2021 року.

 Читайте також:  Офіційно: хто на Хмельниччині найбільше заробляв торік

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую