ye-logo.v1.2

Італійці вкладатимуть кошти у добудову Чернелівського водогону

Економіка 2178
Фото: Олег

Минулої п’ятниці про співпрацю між італійськими та хмельницькими бізнесменами і представниками влади говорили у торгово-промисловій палаті.

Президент торгово-промислової палати Італії в Україні Мауріціо Карневале запевнив, що усі італійські підприємства готові створити у Хмельницькому свої представництва та тісно співпрацювати. До того ж, фірми-виробники продукції постачатимуть товари без посередників, що значно здешевлює вартість. За його словами, італійські інвестори планують вкладати кошти у будівництво та ремонт доріг і будинків, реконструкцію історичних пам’яток, модернізацію водопостачання, у галузь охорони здоров’я, в освітню галузь, розвивати готельний бізнес тощо.
На думку заступника Хмельницького міського голови Анатолія Лаврентія, у Хмельницькому є чимало проектів, які потребують інвестицій. Це, зокрема, добудова другої нитки Чернелівського водогону, полігон для захоронення твердих побутових відходів, будівництво великого спорткомплексу, реконструкція привокзальної площі та багато інших. «Хмельницький – інвестиційно привабливе місто, в якому можна вести бізнес з користю для себе. До того ж, у нас проводяться відкриті прозорі аукціони з продажу землі для інвестицій», – зазначив Анатолій Степанович.
«Ми вже готові інвестувати кошти у добудову Чернелівського водогону, спорудження сучасного спорткомплексу, реконструкцію аеропорту, у розвиток сучасної медицини, особливо у сфері хірургії та кардіохірургії, у готельний бізнес тощо, – зазначив пан Мауріціо. – А також ми знаємо, що Хмельницький не має міста-побратима в Італії, тому обов’язково вирішимо це питання».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую