ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

МакДональдз відкрився у Хмельницькому: 6 фактів, які варто знати про нього (ФОТО)

Економіка 24315
Відкриття ресторану створило 120 нових робочих місць
Відкриття ресторану створило 120 нових робочих місць. Фото: автора

Представники мережі кажуть, що у місті можуть з’явитися нові заклади.

Сьогодні, 26 серпня, у Хмельницькому відкрився ресторан швидкого харчування мережі «McDonald’s». Він розташований у мікрорайоні Виставка, поблизу «Темпу». А якщо точніше — на Старокостянтинівському шосе, 6А. Кореспонденти сайту «Є» побували всередині першого у місті МакДональдзу перед його офіційним відкриттям і довідалися кілька цікавих фактів про нього.

Факт №1. Це перший МакДональдз у нашому місті, але вже 103-й в Україні. За словами директора розвитку «МакДональдз Україна» Віталія Стефурака, компанія планує надалі відкривати нові ресторани. Зокрема, у Хмельницькому також невдовзі може з’явитися ще один заклад цієї мережі.

Факт №2. Площа ресторану становить приблизно 470 квадратних метрів. Всередині передбачено місця для 114 відвідувачів, а на літній терасі — 170 місць. Працює лінія МакДрайву, де можна отримати замовлення, не виходячи з автомобіля. Також до кінця місяця має запрацювати доставка по місту.

Перший у Хмельницькому МакДональдз відкрили у мікрорайоні Виставка на Старокостянтинівському шосе, 6А

Перший у Хмельницькому МакДональдз відкрили у мікрорайоні Виставка

Факт №3. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин розповів, що відкриття МакДональдзу створить 120 нових робочих місць. Відповідно у місцевий бюджет надходитиме більше податків, які можна витрачати на розвиток громади. Віталій Стефурак додав, що нові робочі місця з’являться не лише у самому закладі, а у його партнерів. Наприклад, у підприємців, які займаються доставкою.

Всередині закладу передбачено 114 місць

Всередині закладу передбачено 114 місць...

Факт №4. У закладі використовують переважно продукти вітчизняного виробництва. Наприклад, яловичину завозять з Козятина Вінницької області, булочки з Дніпра, молочні суміші з Білоцерківського району Київської області.

А на літній терасі — 170 місць

...а на літній терасі — 170 місць

Факт №5. «Відкриття нового МакДональдзу — це не лише збільшення робочих місць і надходжень до бюджету, а й розвиток соціальної сфери, — переконує Віталій Стефурак. — Фундація «Дім Рональда МакДональда» створює у місцевих лікарнях сімейні кімнати (фактично передбачають залучення до лікування дитини її родину — авт.). Ми сортуємо власне сміття, а далі відправляємо його на переробку».

Працює лінія МакДрайву

Працює лінія МакДрайв

Факт №6. У хмельницькому МакДональдзі працюють термінали самообслуговування. Скориставшись ними, відвідувач може взяти номер і сісти за стіл, на який йому мають принести його замовлення.

У хмельницькому МакДональдз працюють термінали самообслуговування

У хмельницькому МакДональдзі працюють термінали самообслуговування

Під час приготування їжі в ресторані швидкого харчування використовують переважно українську продукцію

Під час приготування їжі в ресторані швидкого харчування використовують переважно українську продукцію

Під час приготування їжі в ресторані швидкого харчування використовують переважно українську продукцію

Через карантинні обмеження екскурсію кухнею журналістам проводили у відеоформаті

Читайте також: Більше тисячі людей писали спільну картину на хмельницькому майдані

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую