ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині відновили продаж землі через аукціони

Економіка 2287
На Хмельниччині відновлюють земельні аукціони
На Хмельниччині відновлюють земельні аукціони. Фото: prozorro.sale

У Нетішині продають дві земельні ділянки для промисловості.

Нетішинська міська рада виставила на продаж дві земельні ділянки загальною вартістю 3 мільйони 720 тисяч гривень. 

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”. Це перші спроби продажу земельних ділянок з аукціонів після початку повномасштабного російського вторгнення на територію України, яке розпочалося 24 лютого.

Перша ділянка площею 2,36 гектара та кадастровим номером: 6810500000:02:007:1016. Варто відзначити, що з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну публічна кадастрова карта не працює.

Ділянка належить до категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони.

Земельна ділянка знаходиться у місті Нетішин по вулиці Промисловій. Ділянка відноситься до категорії земель – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони.

Її цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, вид використання – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

Стартова ціна ділянки 2,37 мільйона гривень. Сума гарантійного внеску для участі в аукціоні складає 30 відсотків, або 711 тисяч грнивень. Розмір кроку аукціону - 1 відсоток або 23 717 89 гривень.

Друга земельна ділянка має площу 1,35 гектара та кадастровий номер: 6810500000:02:007:1017. Розташована також на вулиці Промисловій. Цільове призначення, вид використання такий самий, як і у першій ділянці. Стартова ціна лоту 1,35 мільйона гривень. Крок аукціону 13 521 60 гривень.

Стартова ціна цієї ділянки 1,35 мільйона гривень

Пропозиції щодо продажу цих ділянок приймаються до 19 травня. 20 травня - дата проведення аукціону.

Це перші спроби продажу земельних ділянок з аукціонів після початку повномасштабного російського вторгнення на територію України, яке розпочалося 24 лютого.

Нагадаємо, що вчора сайт "Є” писав про те, що Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради отримало 1,1 мільйона гривень за продаж приміщення на вулиці Інститутській.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую