ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Про стан погашення заборгованості із заробітної плати

Економіка 2570

21 липня відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні виступали керівники підприємств-боржників, що прозвітували Світлані Лукомській, начальнику Головного управління праці і соціального захисту населення ОДА, про ситуацію на підприємствах, керівниками яких вони є. Загалом заборгованість із виплати заробітної плати по області на 1 липня становить 18,9 млн. гривень. Зокрема заборгованість із заробітної плати працівникам економічно активних підприємств області становить 6,6 млн. гривень, заборгованість перед працівниками комунальних підприємств – 2,0 млн. гривень. 
На багатьох підприємствах області, за словами керівників, заборгованість повністю погашена. Однак за червень зросли борги із заробітної плати на підприємствах Кам’янця-Подільського, Нетішина, Хмельницького та у Полонському районі.
Найважча ситуація з виплати заробітної плати склалася на підприємствах-банкрутах, саме ці підприємства мають 54% загальної суми боргу по області.
Проте ситуація зрушилася з місця, адже, порівняно з червнем, загальна заборгованість по області у липні зменшилася на 0,7 млн. гривень. Покращення ситуації спричинене поставленим завданням Василя Ядухи – скорочувати заборгованість із заробітної плати на 10% щомісяця, яке він висловив ще у червні. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую