ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Запеклі торги: вартість оренди магазину у селі на Хмельниччині зросла в 40 разів

Економіка 13596
Оренда магазину зросла з 500 до 20 000 гривень
Оренда магазину зросла з 500 до 20 000 гривень. Фото: prozorro.sale

Оренда приміщення для магазину буде коштувати 24 тисячі гривень на місяць.

У результаті аукціону вартість оренди магазину на території військового містечка у селі Шпичинці, що на Деражнянщині, зросла в 40 разів. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

На початку червня на аукціон виставили приміщення магазину для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами площею 23,9 квадратних метрів. Майно знаходиться на балансі у військових. Приміщення для обладнання магазину розташоване у одноповерховій будівлі складу.

Варто зазначити, що магазин не має здійснювати продаж товарів підакцизної групи. Планується, що в оренду майно передається на час воєнного стану в Україні та ще 12 місяців після припинення воєнного стану. Авансовий платіж - розмір оренди за місяць.

Стартова ціна оренди приміщення магазину була 549,7 гривень. В результаті торгів, в яких взяли участь три учасники, ціна спочатку зросла до 7 000 гривень, а потім до 20 000 гривень. На цьому і зупинилися торги.

Торги тривали за приміщення саме цього магазину Фото:prozorro.sale

Переможцем стала ФОП Кравчук Людмила Леонідівна. Варто зазначити, що орендна плата на місяць за користування приміщенням разом з ПДВ буде складати 24 тисячі гривень.

Найближчим часом, після внесення оплати, має бути укладений договір.

Раніше сайт “Є” писав, що комунальне підприємство “Парки і сквери міста Хмельницького” провело три аукціони щодо надання права на розміщення тимчасових споруд в парку імені Михайла Чекмана. В результаті торгів вартість місячної оренди зросла від 6-ти до 30-ти разів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую