ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Інфляція уповільнилася: що найбільше подорожчало в липні

Економіка 989
За даними управління статистики в Хмельницькій області, серед продуктів у липні найбільше подорожчали яйця
За даними управління статистики в Хмельницькій області, серед продуктів у липні найбільше подорожчали яйця. Фото: автора

Від початку року споживчі ціни на Хмельниччині зросли вже майже на 17 відсотків.

За даними управління статистики в Хмельницькій області, споживчі ціни в регіоні в липні, якщо порівнювати з червнем, зросли на один відсоток, тоді як в Україні (не враховуючі окуповані території) – на 0,7%.

«Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,4%. Найбільше (на 10,4%) подорожчали яйця, - йдеться в експрес-випуску Головного управління статистики в Хмельницькій області. - У межах 6,6–2,0% підвищились ціни на рис, продукти переробки зернових, свинину, маргарин, сало, кондитерські вироби з цукру, м'ясо птиці, на 1,8–0,7% – на безалкогольні напої, макаронні вироби, соняшникову олію, хліб. Водночас фрукти та овочі подешевшали відповідно на 8,1% та 5,0%, цукор, яловичина, сметана, риба та продукти з риби, кондитерські вироби з борошна, масло, молоко, сири – на 2–0,3%».

Середі іншого, зросли й ціни на 1,3% за рахунок подорожчання проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті на 12,7% (у тому числі в міському маршрутному таксомоторі – в 1,5 раза, міському транспорті – на 28,2%, таксі – на 14,5%). Водночас, як зазначають у статуправлінні, паливо та мастила стали дешевшими на 2,5%.

Зауважимо, в січні індекс споживчих цін у Хмельницькій області становив 1,1%, у лютому – 1,5%, у березні – 3,1%, квітні – 3,6%, травні – 2,3%, червні – 3,2%.

Читайте також - За відбудову України має заплатити росія: що думають люди про повоєнне відновлення країни

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую