ye-logo.v1.2

У Хмельницькому визначать прибережну захисну зону річки Південний Буг

Економіка 3746
Захисну смугу Південного Бугу закріплять у документах
Захисну смугу Південного Бугу закріплять у документах. Фото: з архіву редакції

На створення документації витратять пів мільйона гривень.

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міськради вирішило визначити та закріпити межі захисної смуги річки Південний Буг, щоб враховувати їх при формуванні нових земельних ділянок. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Наразі управління оголосило торги на виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг Південного Бугу на території Хмельницької громади.

У технічному завданні вказано, що межі захисної смуги встановлять від межі території громади до моста на вулиці Кам’янецька, 2, а також від вулиці Трудової до межі території Хмельницького. Орієнтовна протяжність берегів з обох боків 30 кілометрів.

Метою визначення та закріплення меж є формування нових земельних ділянок відповідно до Земельного кодексу України, врегулювання питання внесення відомостей про межі прибережної смуги річки Південний Буг до Державного земельного кадастру, інформування про такі обмеження землевласників, землекористувачів та інших фізичних та юридичних осіб.

Виготовлення проєкту буде відбуватись в кілька етапів: обстеження об'єктів, виконання вишукувальних робіт, складання топографічних планів, виконання комплексу робіт з визначення та встановлення меж прибережних захисних смуг, етап виконання робіт з розроблення проєктів землеустрою, погодження проєктної документації із землеустрою.

Роботи планують завершити до кінця року. Очікувана вартість проєкту пів мільйона гривень.

Раніше сайт “Є” писав, що міська набережна у Хмельницькому стала сквером. Йдеться про ділянку, яка полягає від вулиці Кам’янецької до центрального входу в парк імені Михайла Чекмана. Такий її статус закріпили місцеві депутати на сесії міської ради.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую