ye-logo.v1.2

У Волочиську місцеві підприємці запропонували понад три мільйони гривень за земельну ділянку

Економіка 1864
У Волочиську провели торги щодо продажу шести гектарів землі
У Волочиську провели торги щодо продажу шести гектарів землі. Фото: prozorro.sale

В торгах взяли участь два приватних підприємства.

Волочиська міська рада провела торги з продажу земельної ділянки площею 6,5 гектара. Переможцем стало приватне підприємство “Трас-Авто-Д”, яке готове заплатити за ділянку три мільйони 243 тисячі гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж земельної ділянки площею 6,5 гектара для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства із категорії земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони. Ділянка розташована в північно-західній частині Волочиська.

Стартова ціна ділянки була три мільйони 208 тисяч гривень. На торги прийшли два підприємства: ПП “Трас-Авто-Д” та ПП “Кама М”.

Переможцем торгів стало ПП “Трас-Авто-Д”, яке запропонувало на торгах 3,243 мільйона гривень.

Це підприємство займається виробництвом спецпричепів для транспортування негабаритних вантажів, а також спецтехніку для аграрного сектора.

За даними аналітичної системи YouControl засновниками підприємства є Віталій Мельник та Андрій Бабкін. Наразі переможці торгів мають платити запропоновану на торгах суму та укласти договір.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую