ye-logo.v1.2

У Хмельницькому оголосили перший тендер на оновлення «Дитячого світу»

Економіка 1932
До березня у "Дитячому світі" планують оновити комунікації
До березня у "Дитячому світі" планують оновити комунікації. Фото: з архіву редакції

Роботи з оновлення комунікацій у приміщенні мають завершити до 1 березня 2024 року.

Комунальне підприємство «Агенція муніципальної нерухомості» оголосило тендер на проведення першої черги капітального ремонту будівлі торгівельного центру «Дитячий Світ» у Хмельницькому очікуваною вартістю 7,5 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Роботи заплановані у приміщеннях першого та другого поверхів.

Раніше сайт «Є ye.ua» писав, що для оновлення будівлі, якій вже понад півстоліття, планується залучити грантові кошти та зароблені гроші комунального підприємства. Мова йде про залучення грантових коштів та власного заробітку комунального підприємства. В 2023 році Хмельницький увійшов до переліку муніципалітетів, що були відібрані у межах всеукраїнського конкурсу місцевих ініціатив в рамках проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)». Це дозволило залучити кошти Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

У липні депутати міськради погодились на отримання гранту від Програми розвитку ООН (ПРООН) для фінансування інвестиційного проєкту «Формування інноваційного бізнес-середовища шляхом проведення капітального ремонту, розкриття потенціалу та осучаснення застарілого торговельного центру» - будівлі торговельного центру «Дитячий Світ». Загальна вартість проєкту - близько 35 мільйонів гривень.

За умовами гранту місто отримає 654 тисячі 836 євро або понад 25 мільйонів гривень, решта - вклад підприємства згідно умов співфінансування. Зокрема, раніше комунальники вже провели тендер на модернізацію ліфта.

В рамках першої черги робіт планується оновлення допоміжних та технічних приміщень, системи опалення, вентиляції, водопостачання та водовідведення, пожежної сигналізації та пожежогасіння.

За словами заступника міського голови Василя Новачка, раніше в будинку була стара радянська система вентиляції, яка останні роки вже не працювала. Тож в рамках капітального ремонту зроблять нову сучасну систему вентиляції, яка буде працювати і для торгівельних залів, і для укриття, яке буде в будівлі.

Тож на першій стадії ремонту планується оновити комунікації. Роботи планують завершити до 1 березня 2024 року.

Раніше міський голова Олександр Симчишин зазначав, що в результаті реалізації всього проєкту реконструкції “Дитячого світу” планується утеплення фасаду та покрівлі, ремонт торгівельного залу, встановлення ліфту, капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення, заміна електропроводки, ремонт торгового залу, ремонт санвузлів на другому поверсі. На другому поверсі буде створений багатофункціональний простір для розвитку бізнесу, а також хаб інновацій і продуктивних ідей.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую