ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському замовили проєкт реконструкції офсетного цеху під бізнес-центр

Економіка 2856
В будівлі колишньої друкарні зроблять бізнес-центр
В будівлі колишньої друкарні зроблять бізнес-центр. Фото: eidos.org.ua

Вартість реконструкції будівлі оцінюють у 30 мільйонів.

Виконавчий комітет Кам'янець-Подільської міської ради підписав угоду з ФОП Бєлокопитов Даніла Сергійович щодо створення проєкту реконструкції будівлі офсетного цеху під Центр підтримки підприємництва. Вартість проєктних робіт 1,67 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Ще на початку року Департамент містобудування та архітектури Кам'янець-Подільської міськради оголосив архітектурний конкурс на кращий ескізний проєкт реконструкції нежитлової будівлі офсетного цеху. В повідомленні міськради зазначалось, що учасники конкурсу мають розробити проєкт реконструкції офсетного цеху під офісні, адміністративні приміщення, приміщення виставкової зали, майстерні та закладу громадського харчування (бізнес – центр). Будівля розташована за адресою: площа Польський ринок, 2.

Під час проведення конкурсу надійшло 37 заявок на участь, з яких представили 18 проєктів.

Переможцем архітектурного конкурсу став Даніла Бєлокопитов. Саме тому з ним уклали угоду без проведення тендеру.

За інформацією міськради, новий Центр має бути хабом для налагодження кращих ділових відносин між підприємцями кількох цільових категорій - сільськогосподарської, творчої галузі та туризму.

Для створення бізнес-центру виділили будівлю колишньої друкарні площею 1800 квадратних метрів. Для створення центру нададуть приміщення площею 660 квадратних метрів у будівлі.

Планується, що в будівлі створять простір для консультацій і Diya.Business-office, коворкінгу, лекційну зала, кав'ярню-бібліотеку, офіси для підприємців творчої галузі, арт-простір, а також туристично-інформаційний центр.

Розробку проєкту реконструкції друкарні планують завершити наступного року.

В цілому вартість створення бізнес-центру оцінюють в 30 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую