ye-logo.v1.2

Ціна під час аукціону «злетіла» у понад 3 тисячі разів: як у Віньківцях вдруге продають будівлю

Економіка 6231
Будівля має орендатора до кінця воєнного стану
Будівля має орендатора до кінця воєнного стану. Фото: privatization.gov.ua

Цього разу за неї запропонували понад шість мільйонів гривень.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях провело повторні торги з продажу будівлі у Віньківцях. Під час аукціону ціна за неї зросла у 3357 разів. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж нежитлової будівлі у Віньківцях на вулиці Патріотів України, 16. Нагадаємо, перший аукціон відбувся у листопаді. Тоді за будівлю в 53,5 квадратних метра «просили» 3 892 гривні. І охочих придбати будівлю, яка перебуває на балансі управління Державної казначейської служби України у Віньковецькому районі, було 20.

Головна ж боротьба тоді розгорнулася між двома хмельницькими фірмами: ТОВ «ХОВП-МЕДТЕХНІКА» запропонувало 8 мільйонів 999 тисяч 999 гривень та 99 копійок, але переможцем аукціону стало ТОВ «Стімул-О.О.О.» із пропозицією 9 мільйонів гривень.

Утім, обидві фірми відмовились сплачувати запропоновані кошти, їх дискваліфікували і Фонд оголосив нові торги.

Тепер стартова ціна будівлі була 1946 гривень. На аукціон прийшли шестеро учасників. Під час торгів, зокрема, ФОП Веселовський Сергій Сергійович запропонував за будівлю 6 мільйонів 532 тисячі 728 гривень. Додамо, що Сергій Веселовський є керівником ТОВ «ХОВП-МЕДТЕХНІКА», яке зайняло друге місце на минулих торгах, але відмовилось сплачувати кошти.

А переможцем цього аукціону стало ТОВ “Сіріус Центр”, яке запропонувало за будівлю 6 мільйонів 533 тисячі гривень. Підприємство займається продажем фармацевтичних препаратів.

Варто зазначити, що будівля має орендаря - це ФОП Бойко Наталія Миколаївна. Орендна плата за рік без ПДВ складає 572 гривні.

Щодо переможця, то ТОВ “Сіріус Центр” має протягом двадцяти днів сплатити запропоновані кошти.

Раніше сайт “Є” ye.ua” у розслідуванні “Тендерні тролі аукціонів”розповідав про тенденцію зриву аукціонів на Хмельниччині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую