ye-logo.v1.2

Стартова ціна виросла у понад 2300 разів: у Віньківцях з аукціону продали будівлю

Економіка 8158
Переможець аукціону запропонував за будівлю в Віньківцях 9 мільйонів гривень
Переможець аукціону запропонував за будівлю в Віньківцях 9 мільйонів гривень. Фото: privatization.gov.ua

Початкова вартість приміщення становила менше чотирьох тисяч гривень, переможець запропонував… дев'ять мільйонів.

Сьогодні, 14 листопада, регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях провело онлайн-аукціон з продажу об'єкта малої приватизації. У системі «Prozorro Продажі» продали нежитливу будівлю в Віньківцях на вулиці Патріотів України, 16. І один із учасників запропонував ціну в 2 312 разів більшу, ніж стартова.

За будівлю в 53,5 квадратних метри «просили» 3 892 гривні. І охочих придбати будівлю, яка перебуває на балансі управління Державної казначейської служби України у Віньковецькому районі, було 20. Та вже в першому раунді аукціону семеро учасників пропонували за об'єкт понад мільйон гривень. У другому раунді ставки зросли до п'яти мільйонів.

Головна ж боротьба розгорнулася між двома хмельницькими фірмами. ТОВ «ХОВП-МЕДТЕХНІКА» запропонувало 8 мільйонів 999 тисяч 999 гривень та 99 копійок. Та заключне «слово» було за іншим товариством, яке запропонувало на одну копійку більше. А відтак переможцем аукціону стало ТОВ «Стімул-О.О.О.» із пропозицією 9 мільйонів гривень за 53,5 «квадрати» в Віньківцях.

За даними аналітичної системи «Youcontrol», товариство з обмеженою відповідальністю «Стімул-О.О.О.» зареєстровано в Хмельницькому і основним видом діяльності є роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах. Статутний капітал ТОВ – 300 гривень. Кінцевим бенефіціарним власником якого є Анатолій Вавричин. За 2022 рік це товариство мало дохід у понад 12,5 мільйонів гривень, але чистий прибуток став… мінус 56 тисяч гривень.

У Фонді держмайна зауважили, що переможець має 20 робочих днів на сплату вартості лоту з дня формування протоколу аукціону. Якщо ж «Стімул-О.О.О.» не сплатить 9 мільйонів гривень, то результатів торгів скасують та оголосять нові.

Читайте також: Тендерні тролі аукціонів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую