ye-logo.v1.2

У Хмельницькому парку імені Чекмана з'являться кіоски

Економіка 3499
Право на встановлення ще одного МАФу визначатимуть через торги
Право на встановлення ще одного МАФу визначатимуть через торги. Фото: ДП СЕТАМ

Один аукціон на розміщення МАФу в 2024 році вже провели.

Комунальне підприємство “Парки і сквери міста Хмельницького” оголосило торги щодо надання права на розміщення тимчасових споруд в парку імені Михайла Чекмана. Ще один МАФ з'явиться біля зоокуточка. Про це стало відомо з сайту державного підприємства “СЕТАМ”.

Мова йде про встановлення кіоску площею дев'ять квадратних метрів для розміщення закладу швидкого харчування без продажу вафлів, млинців та гарячих напоїв.

МАФ встановлять неподалік зоокуточка (№ 16 на схемі). Стартова вартість місячної оренди складає 1 тисячу 286 гривень на п'ять років з дати підписання договору.

Дата проведення аукціону - 12 лютого.

Схема розміщення МАФів біля зоокуточка. Фото: ДП "СЕТАМ"

Крім того, у січні відбувся ще один аукціон на розміщення МАФів у парку імені Чекмана. В цьому випадку продавали право на розміщення двох МАФів загальною площею 18 квадратних метрів неподалік колеса огляду навпроти діючих кіосків з продажу сендвічів.

На схемі зазначено, як планується розмістити МАФи №31-32

МАФи мають використовувати в якості закладу швидкого харчування з продажем гарячих напоїв. Стартова ціна була 2 тисячі 573 гривень 2 копійки. В результаті аукціону переможець торгів запропонував 8 тисяч гривень.

За словами заступника міського голови Василя Новачка, ці МАФи будуть встановлені на місці діючих. Попередні розірвали договори за згодою сторін

Нагадаємо, що раніше аукціони на право розміщення МАФів у Парку імені Чекмана відбувались на майдачинках “Прозорро.Продажі”, але нерідко в результаті аукціонів переможці відмовлялись укладати угоду.

За словами заступника міського голови Василя Новачка, для того, щоб зменшити вплив тендерних тролів, міськрада вирішила проводити торги на розміщення МАФів в парку імені Чекмана та у місцевому дендропарку на іншому державному майданчику – “СЕТАМ”. Адже там торги не скасовуються, якщо два учасника, які запропонували найбільші суми, відмовляються. А є можливість укладати договір з іншими. З 2023 року міська рада проводить торги на “СЕТАМ”, де торги виявилось зірвати не так просто.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую