ye-logo.v1.2

Хмельницький лідирує у ТОП-100

Економіка 2599

За результатами дослідження соціально-економічного розвитку серед майже сотні найбільших міст України Хмельницький посів перше місце.

Свої результати творці дослідження «Українська Інвестиційна Газета» і рейтингове агентство «Кредит-рейтинг» представили 20 жовтня на прес-конференції в інформаційному агенстстві «Українські новини». У прес-конференції взяв участь Сергій Мельник, хмельницький міський голова.
Хмельницький переміг у II-й групі міст, куди входять населені пункти з населенням від 100 до 500 тисяч осіб. Переможцем рейтингу серед міст I-ї групи – міста з населенням понад 500 тисяч осіб став Донецьк, а III-ї групи, у якій міста з населенням до 100 тисяч осіб став Іллічівськ.
Рейтинг міст складено на підставі понад 30 статистичних показників економічного й соціального характеру 70 найбільших міст і 27 адміністративних регіональних розподілів України. Окрема увага при складанні рейтингу приділялася аналізу статистичних даних розвитку міст і регіонів у періоди активного економічного зростання економіки України в 2005-2008 роках, а також у період економічного спаду в 2008-2009 роках. З травня цього року дослідникам довелося обробити 14175 показників. Враховувалися дані стосовно залучених інвестицій, рівня заробітної плати, будівництва житла і зовнішньоекономічна діяльність. Ціль проекту, як зазначають організатори – привернути увагу громадськості до розвитку і становлення українських міст.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую