ye-logo.v1.2
17 Січня, 2020

Німецький бізнес по-хмельницьки

Любов БАГАЦЬКА Економіка 2917

Новостворене підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ „Дювельсдорф Україна” до місцевого бюджету сплатило понад 100 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Хмельницькі податківці стверджують, що рівень активності іноземних інвесторів – найкращий індикатор поліпшення умов ведення бізнесу. За інформацією, що її надала Державна податкова служба у Хмельницькій області, лише з початку року новоствореним підприємством з іноземними інвестиціями ТОВ „Дювельсдорф Україна” до місцевого бюджету сплачено понад 100 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.Це підприємство презентує родинний німецький бізнес.

Фірма діє у сфері виробництва навісного та іншого обладнання відповідно до потреб фермерів сільського господарства Західної Європи. Нині частину об’ємів по випуску зазначеної категорії продукції має взяти на себе ТОВ «Дювельсдорф Україна». Товариство планує створити близько 25 робочих місць для працевлаштування хмельничан.

Податківці області зацікавлені в успішній роботі підприємств з іноземним капіталом, адже його результат продукує збільшення сум сплати податків до бюджету. Крім того, приклад успішного бізнесу з використанням іноземних інвестицій створює позитивну репутацію всій державі для залучення коштів у економіку країни. Саме тому в нинішній час основним завданням для податкової є створення комфортних умов для сплати податків і вирішення проблем, пов'язаних з оподаткуванням, які заважали їм працювати.

Хмельницькі податківці також стверджують, що інвестування у значних обсягах в економіку нашого краю обумовлює потребу у своєчасному відшкодуванні ПДВ таким суб’єктам господарювання. З цією метою податківці вживають достатньо заходів щодо своєчасності проведення усіх процедур із здійснення відшкодування цього податку. Упродовж року на Хмельниччині суб’єкти господарювання з іноземними інвестиціями отримали відшкодування з ПДВ в сумі понад 100 мільйонів гривень.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую