ye-logo.v1.2
5 Квітня, 2020

Ліцензії на продаж підакцизних товарів поповнюють бюджет

Економіка 1870
Фото: km.sts.gov.ua

Цьогоріч на Хмельниччині місцеві бюджети отримали 14 мільйонів гривень від плати за ліцензії на торгівлю алкоголем й тютюном.

Якщо порівняти ці дані з минулорічними показниками, то це більше майже на мільйон гривень. Про це повідомляють у прес-службі ДПС у Хмельницькій області з посиланням на начальника регіонального управління контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Департаменту САТ ДПС України у Хмельницькій області Михайла Тіванова.

Нині підприємці області одержали понад 6000 ліцензій на право продажу підакцизних товарів, відповідно сертифіковано близько 4000 торгівельних місць.

Проте через несумлінне ставлення окремих непунктуальних господарників до своєчасної сплати коштів за надані ліцензії, регіональні бюджети недоотримали понад 2 мільйони гривень. Як наслідок призупинено дію 1078 ліцензій, 63 порушників взагалі позбавлено права на торгівлю горілчаною продукцією та цигарками.

Загалом від початку року регіональним управлінням контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Департаменту САТ ДПС України у Хмельницькій за порушення у сфері торгівлі підакцизними товарами застосовано 1 мільйон 620 тисяч гривень штрафних санкцій.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую