ye-logo.v1.2
16 Грудня, 2019

25 друзів медіа-корпорації «Є» (Частина 5)

Ангеліна Мовчан, Наталя Сідова Історія 2739

Друзі бувають різні: щирі, з дитинства, і… пізні, але такі ж рідні та важливі.

Так можна сказати про не менш цінних для нас людей, а їм, переконані, – про нас. 

 

Віктор Кліщ, громадський діяч, член громадської організації «Громадянська оборона Хмельниччини»:


«По суті, свого часу був засновником газети «Пробудження»: придбав тоді паперу десять тонн і проплатив зарплату працівникам. Однак зареєстрував її не одноосібно: засновником газети вказав не Кліща, а колектив редакції, адже ми усі були антикомуністами, демократами.

Радію вашим успіхам і тому, що дотримуєтеся демократичної позиції. Молодці, що всупереч усім негараздам і складній економічній ситуації у країні не просто існуєте, а й розвиваєтесь! Думаю, це завдяки моїй легкій руці! Тому вперед, до нових звершень та вершин!»


Валентина Огороднік, протягом 31 року очолювала ТОВ «Всесвіт-Преса», нині – консультант цього товариства:


«Працюю з вами з першого номеру газети. І протягом цих 25 років через наші руки пройшов кожен випуск ваших видань. Вже більше тридцяти років працюю з різними друкованими виданнями, тому із впевненістю можу сказати: на Хмельниччині вам рівних немає. Кожна ваша газета – актуальна, цікава й має свого читача. Тому читаю їх з першої й до останньої сторінки. Дуже сподобались останніх три номери «Проскурівського телеграфа» – там було чимало краєзнавчих статей, корисної та довідкової інформації. А «Теленавігатор» завжди орієнтує мене у нашому телевізійному просторі. У «Сімейній газеті» – інформація на будь-який смак.

Не дивно, що за стільки років співпраці між нашими колективами встановились дружні відносини. Тому щиро бажаю процвітання вашій медіа-корпорації, а також усіх благ вашій молодій та дружній родині. Так, саме родині, а не колективу, адже вас поріднила улюблена справа».

Сергій Мельник, народний депутат України, екс-мер Хмельницького:


«Видання корпорації завжди об’єктивно висвітлюють діяльність влади, події, які відбуваються в місті та області… Критика, якщо й буває, то завжди аргументована, яка допомагає виправляти помилки, звертати увагу на актуальні проблеми, приймати правильні рішення. Колективу бажаю творчих успіхів, процвітання, натхнення і, головне, миру нам усім».

Але це не всі наші друзі. Ось тут, у першій частині, люди, які започатковували газету, у другій, третій та четвертій - люди, які разом з нами розвивали свій бізнес або досягали успіхів на службі. Та й то ще не всі друзі! Бо ж хіба можна перерахувати вас, наші читачі, які щодня заходять у гості, щоб почитати новини, сказати "Привіт", а іноді й покритикувати за неточності чи висловити свої емоції. Для того й потрібні друзі. Дякуємо, що ви з нами!
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую