ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кам'янець-Подільський на два дні знову стане столицею УНР

Історія 2230
Історичні події відтворять вже у серпні
Історичні події відтворять вже у серпні. Фото: kam-pod.gov.ua

До фестивалю долучаться реконструктори з різних куточків країни.

 У Кам'янець-Подільський повертається фестиваль «Остання столиця», присвячений першим визвольним змаганням. До сотої річниці початку української революції місто знову стане столицею УНР.

Як повідомили у міській раді, на території міста 26-27 серпня відбудеться низка реконструкторських заходів. Організатором фестивалю виступає Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник.

«Планується, що цьогоріч «Остання столиця» пройде у форматі музейно-освітнього заходу. І поєднає уже не вперше відтворений реконструкторський бій у Старому місті, концерт на Ратушній площі, табір реконструкторів, інтерактивний майданчик у замку, відкриті лекції на тему визвольних змагань», - повідомляє директор музею і керівник міського військово-історичного товариства Олександр Заремба.

До фестивалю також долучаться реконструктори з різних куточків України, зокрема Львова, Києва, Чернігова, Тернополя, Хмельницького.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую