ye-logo.v1.2

Про 972 вулиці Хмельницького видали книгу

Історія 3386
Тираж книги
Тираж книги "Вулиці Хмельницького" - 2 тисячі примірників. Фото: автора

Це вже друге видання відомого хмельницького краєзнавця Сергія Єсюніна.

Відомості про усі хмельницькі вулиці, провулки, проїзди, майдани відтепер зібрані в одній книзі «Вулиці Хмельницького», яку днями презентували в обласному центрі. Її автор – провідний науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею Сергій Єсюнін.

«Десять років тому вийшла в світ перше видання цієї книги. Тоді у ній була інформація про 525 вулиць. За цей час, Хмельницький розбудувався і відбувся процес декомунізації. Саме тому виникла така необхідність, видати додаткове та доповнене видання цієї книги. У ній вже є відомості про 972 вулиці, провулки, проїзди та майдани Хмельницького», - розповів Сергій Миколаєвич.

Книга є історико-довідковою, і як каже автор, маленькою енциклопедією, де в алфавітному порядку подана уся інформацію про кожну вулицю.

«Про нові вулиці, які нещодавно з’явилися в місті інформації не багато, а от про вулиці, яким по 200-300 років – є більше розповіді. Акцент робився на те, як вона раніше називалася, як перейменовувалася, а також на історичних постатей, на честь яких названо вулиці, провулки та проїзди у Хмельницькому», – зазначив Сергій Єсюнін.

Тираж книги – дві тисячі примірників. Видав її тернополянин Володимир Андріїшин, який готував до друку й перше видання цієї книги.

Автор двох видань - провідний науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею Сергій Єсюнін.

«Ще років 15 рому я познайомився з хмельницьким краєзнавцем Сергієм Єсюніном. Тоді у нас виникла ідея випустити книгу «Вулиці Хмельницького». Власне, таку книгу я хотів видати й у Тернополі, але там не знайшлося ще людини, яка зібрала усю необхідну інформацію. На скільки мені відомо, Хмельницький – єдине місто в Україні, в якому вийшла книга про його вулиці», – розповів Володимир Андріїшин.

На презентацію книги «Вулиці Хмельницького» прийшли краєзнавці, працівники бібліотек, письменники та хмельничани, які першими хотіли придбати нове видання.

Видавець додає, що ця книга розрахована на науковців, краєзнавців, учителів шкіл, студентів, учнів, усіх, хто цікавиться історією Хмельницького. А ще ця книга може бути гарним подарунком для рідних, другів та колег.

Придбати її можна у всіх книжкових магазинах міста. Її орієнтована вартість – 200 гривень. Окрім цього, видавець презентував видання у всі бібліотеки обласного центру, тому хто не зможе її придбати, зможе ознайомитися з нею у будь-якій бібліотеці.

Перша книга Сергія Єсюніна вийшла у 2008 році і містила інформацію про 525 вулиці. Нове ж видання доповнене і містить дані вже про 972 вулиці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую