ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 3 березня

Юна МІТРАШКО Історія 1197
Тисячі містян, 3 березня 2014 року, вийшли на майдан Незалежності у Хмельницькому, аби засудити російське вторгнення на територію Криму
Тисячі містян, 3 березня 2014 року, вийшли на майдан Незалежності у Хмельницькому, аби засудити російське вторгнення на територію Криму. Фото: з архіву

Окупація Криму та сумні новини зі столичного Майдану.

Для кримчан березень 2014 року почався з окупації півострова російськими військовими. В цей йдень, 3 березня у 2014 року кілька сотень жінок вийшли на виїзді із Сімферополя аби провести акцію за мир і проти російського вторгнення. Загалом, протягом всього березня 2014 відбуватимуться мирні акції протесту проти анексії Криму.

3 березня хмельничани теж зібрались на головній площі області, аби засудити військову інтервенцію Росії та підтримати кримчан і українських солдат у Криму. Того дня було чимало виступів на підтримку кримчан, їх підтримати прийшло декілька тисяч містян. Зокрема національні меншини міста не залишилися осторонь та етнічні росіяни засудили введення російських військ у Крим. Підтримку українському народу висловили священнослужителі усіх конфесій Хмельницького, а дехто навіть заявив про готовність поповнити лави збройних сил України.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У 2014 також надійшла сумна звістка, 3 березня в лікарні, після смертельного поранення помер Артем Мазур із Хмельницького. Хлопець був важко поранений 18 лютого у Маріїнському парку в Києві.
На початку революції Артем поїхав до Києва і охороняв там інформаційний намет. Був у козацькій сотні самооборони. Артем завжди боровся за справедливість, був активним і під час Помаранчевої революції. Батьки, звичайно ж застерігали його, щоб не їхав, намагалися втримати вдома, але він був налаштований рішуче і впевнений у перемозі. Він поїхав туди за покликом душі.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую